Dron DJI Spark – nowe możliwości dla naszej firmy

Filmowanie dronem ślubów i wesel – dlaczego warto?
1 września, 2017
Reklama nieruchomości z użyciem drona
1 września, 2017

Najnowsze dzieło od firmy DJI – Spark to dron wielkości smartfona, którego w każdym momencie możemy zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Nasz najnowszy zakup świetnie sprawdzi się w indywidualnych zleceniach. Dlaczego?

Jak pewnie niektórzy z Państwa wiedzą, aby filmować swobodnie przy użyciu drona, ważącego więcej niż 600 gram w mieście, musimy posiadać świadectwo kwalifikacji operatora UAVO. DJI Spark, czyli nowy hit obecnego lata, waży zdecydowanie mniej, więc daje dużo więcej możliwości. Dzięki niemu, wykonamy między innymi fantastyczne zdjęcia, którymi możemy się pochwalić wśród Kontrahentów. Jego wielkość pozwala na spakowanie go do niewielkiego plecaka, a co za tym idzie – możemy w każdym momencie wyjść z naszej siedziby i bez pomocy operatora, posiadającego szczegółowe uprawnienia, zademonstrować możliwości drona DJI Spark.

Dron DJI Spark fantastycznie sprawdzi się, gdy będziecie Państwo potrzebowali fotorelacji z :
– imprezy firmowej,
– wydarzenia prywatnego,
– czy nawet ślubu lub wesela.

Jego aplikacja pozwala na natychmiastową edycję materiałów i umieszczanie ich na portalach społecznościowych. W pełni naładowany akumulator, powinien wystarczyć na nieco ponad kwadrans lotu.

Sam producent opisuje swój najnowszy produkt jako „puszkę napoju”. Dobrze to oddaje, z jak dużym sprzętem mamy do czynienia. Dzięki temu zakupowi, nasza firma wzmocniła swoje zaplecze sprzętowe i pokazała, że wychodzi na przeciw nowym trendom i oczekiwaniom Klientów. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie umówimy się na pokaz możliwości, jakie daje filmowanie dronem DJI Spark.