Reklama nieruchomości z użyciem drona

Dron DJI Spark – nowe możliwości dla naszej firmy
1 września, 2017
Prestiżowe targi DroneTech już 5 października w Toruniu
13 września, 2017

Każdy handlujący nieruchomościami, przy tworzeniu oferty szuka niestandardowych rozwiązań, które przyciągną potencjalnego Klienta i zachęcą go do zakupu nieruchomości. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie atrakcyjnych filmów z drona.

Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom deweloperów, biur nieruchomości oraz wreszcie każdego z Państwa, kto chce z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Oferujemy zaprezentowanie samego budynku, jego okolicy, ukształtowania terenu i sąsiedztwa za pomocą filmów oraz zdjęć z drona. Reklamy z dronem sprawdzają się znakomicie na rynku nieruchomości, dzięki nim handlarze nieruchomościami notują zdecydowany wzrost sprzedanych nieruchomościami. Oprócz filmowania dronem, proponujemy również profesjonalne przedstawienie obiektów w ujęciach 360 stopni.

Nieruchomości reklamowane przy użyciu filmów z dronem są efektowne i zapadają w pamięć potencjalnym Klientom. W dzisiejszych czasach, trzeba podążać za nowoczesnymi trendami. W 2017 roku, coraz więcej biur nieruchomości wprowadziło do swojej oferty fotografie z drona i współpracuje z operatorami, posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Nasza firma jest w stanie Państwu zapewnić najwyższej jakości materiał filmowy, który zrealizujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu, który na bieżąco aktualizujemy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy dostępni w biurze, pod telefonem oraz regularnie sprawdzamy naszą skrzynkę e-mailową. Wspólnie przeanalizujemy sytuację i z pewnością dojdziemy do porozumienia, po którym niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Ceny filmowania nieruchomości dronem zaczynają się od 1000 zł netto.