Filmowanie dronem ślubów i wesel – dlaczego warto?

Filmy reklamowe z wykorzystaniem drona dla branży turystycznej
27 lipca, 2017
Dron DJI Spark – nowe możliwości dla naszej firmy
1 września, 2017

Nasza firma oferuje ekskluzywne filmy dronem dla nowożeńców, gości weselnych, chcących sprawić niespodziankę młodej parze, menedżerów imprez, organizatorów wesel, ślubów i innych imprez kulturalnych. Jakie są zalety?

Przede wszystkim – ujęcia z lotu ptaka sprawią, że zapamiętasz moment wyjścia z kościoła, przywitania przez gości, wiwatów na Waszą część, czy przejazd samochodem weselnym do końca życia. Najpiękniejsza być może uroczystość w Waszym życiu zasługuje na wspaniałą oprawę, dlatego warto wesprzeć fotografów i kamerzystów najnowszymi technologiami, w tym chociażby dronem. Nasza firma przedstawia ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Używamy profesjonalnego sprzętu do filmowania, który regularnie staramy się usprawniać i aktualizować, zgodnie z najnowszymi trendami. Nasze drony są wyposażone w podgląd na żywo, zatem na bieżąco macie możliwość kontrolowania filmowanego materiału. Wyświetlenie go na telebimie w restauracji z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem wśród Waszych gości.

W ofercie naszej firmy znajdują się:
– Wysokiej jakości ujęcia z drona: przed kościołem, Urzędem Stanu Cywilnego, w momencie przejazdu korowodu weselnego, przed salą weselną
– Filmowanie dronem, przez operatora z uprawnieniami,
– Pamiątkowe zdjęcie z lotu ptaka,
– Napisy w filmie na życzenie,
– Profesjonalny montaż filmu,
– Podkład dźwiękowy, szeroka oferta z muzyką do wyboru,
…. i wiele innych!

Przyjdź do naszego biura, bądź skontaktuj się telefonicznie albo mailowo. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, a w naszej ofercie znajduje się cała masa dodatków, m.in.:

– Animacje 2d i 3d
– Profesjonalny lektor
– Pozycjonowanie filmu, strony internetowej, wizytówki w Google Maps

Ceny zaczynają się od 1000 zł netto! Sprawdź, a nie pożałujesz.