Filmowanie uroczystości zaślubin, wesel, imprez okolicznościowych

Ślub i wesele to uroczystości nie do powtórzenia, wymagające niebanalnych i efektownych ujęć. Film z drona podczas takich uroczystości to możliwość uchwycenia niepowtarzalnego charakteru tego wydarzenia.

pary młode | organizatorzy wesel | organizatorzy imprez kulturalnych, koncertów, eventów integracyjnych, firmowych | specjaliści do spraw promocji | event menagerzy

Każda organizowana i zaplanowana impreza ma niepowtarzalny charakter, dlatego nie może na niej zabraknąć profesjonalnych kamerzystów czy fotografów. Warto w wyjątkowy sposób uwiecznić wydarzenia, które już się nie powtórzą. Wykorzystanie drona podczas takich wydarzeń pozwoli Ci wzbogacić Twoje filmy pamiątkowe o atrakcyjne ujęcia z lotu ptaka.

Ujęcia z lotu ptaka podczas wesel, w takich momentach jak: wyjście z kościoła, przyjęcie gości, pokazy fajerwerków, ujęcia sali weselnej, kościoła, przejazdu pary młodej do kościoła. /h5>
Filmowanie dronem kościoła, budynku, hotelu, czy innego obiektu, w którym odbywać się będzie impreza. Dodatkowe ujęcia do ostatecznego filmu.

cennik

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą!


Dostosujemy się do Twoich wymagań i pokażemy, co chcesz i jak chcesz!

Zobacz nasze portfolio